http://www.ratownictwo.e-biznes.org/


kontakt


Centrum Szkoleniowo-Usługowe
Krzysztof Świciński
10-010 Olsztyn
ul. Osińskiego 7/3
       kom. 607-122-664
e-mail:
csu.ratownictwo.bhp@wp.pl


PIERWSZA POMOC U DZIECI

Centrum Szkoleniowo-Usługowe zaprasza rodziców, opiekunów i wszystkie osoby pracujące z dziećmi do wzięcia udziału w 4-godzinnym (2 x 2 godziny) warsztacie: „Pierwsza pomoc u dzieci” Udział w zajęciach jest odpłatny.

Każdy z nas, rodziców, może zostać postawiony w sytuacji, kiedy zdrowie naszego dziecka będzie uzależnione od naszego refleksu, opanowania oraz fachowych umiejętności. W trosce o nasze dzieci, Centrum Szkoleniowo-Usługowe, przygotowało warsztat, który pozwoli nabyć cenne umiejętności udzielenia dziecku pierwszej pomocy zanim przybędzie pomoc specjalistyczna pogotowia ratunkowego.

Przekonacie się Państwo, iż udzielenie pierwszej pomocy wcale nie jest trudne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a może znacznie podnieść Państwa poczucie bezpieczeństwa i dać pewność, że w nagłej sytuacji zagrożenia zdrowia Waszego dziecka, będziecie Państwo umieli zareagować w odpowiedni sposób.

 Warsztat polecamy również rodzicom, którzy korzystają z pomocy opiekunek – warto zapisać na warsztat nianię, która spędza z dzieckiem wiele godzin i w odpowiedniej chwili musi zapewnić mu bezpieczeństwo.

W trakcie szkolenia nabędziecie Państwo umiejętności prawidłowego postępowania w przypadku:

  • zranienia i krwotoku,
  • złamania,
  • zadławienia,
  • zatrucia,
  • oparzenia,
  • drgawek,
  • zatrzymania oddechu i akcji serca

Podczas zajęć zapewnimy możliwość ćwiczenia na profesjonalnym sprzęcie do nauki pierwszej pomocy.

Warsztat prowadzony jest przez doświadczonego instruktora ratownictwa medycznego, posiadającego wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, na co dzień pracującego w zespole karetki reanimacyjnej oraz w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym dla Dzieci.

 

Ratownictwo